KONST / Litografier / Färglitografi 13395345
nr 1339 5345
Färglitografi
Sven Erik Johansson, Surrealistisk. Signerad, numrerad 142/310, daterad 1978. Motivet: 43x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 19:58:45
3/8 10:17:06
100 kr
3/8 18:53:09